GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik & Sohbet

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

Chatroulette Nedir - Artıları ve Eksileri

Chatroulette Nedir - Artıları ve Eksileri

Chatroulette Nedir - Artıları ve Eksileri

Chatroulette Nedir - Artıları ve Eksileri Çevrimiçi sohbet kavramını değiştiren bir şey varsa, “ Chatroulette ” den başkası değildir . Moskova- Rusya'da bir lise öğrencisi olan on yedi yaşındaki bir çocuk Andrey Ternovskiy bunu keşfettiğinde ortaya çıkan bir ilahi tarzı . Chatter'ın Anonim Partner ile dünyanın herhangi bir yerinde anında Cam Chat yapabileceği .

Chatroulette tam olarak nedir :

Bu, yabancılarla etkileşime geçebileceğiniz bir tür sesli, görüntülü ve yazılı sohbettir. Evet! Etrafta izleyecek birini tanımıyorsun ve aniden önünüzde erkek veya kadın olacak. Bu, ziyaretçileri rastgele eşleştiren web sitelerinde yapılır ve kullanıcı başlatma ve sonlandırma üzerinde tam kontrole sahiptir. İnsanlar bu şekilde severler çünkü bunu yaptıktan sonra kendinizi hiç kimsenin izleyemeyeceği daha derin bir seviyeye (özellikle veya şifresi olan hayat arkadaşı) ifade edebilirsiniz, bu da Facebook , öğretmen vb. Gibi başka medyalarda pek olası değildir .

Chatroulette'in Artıları :

Aşağıdakiler lehte olan ilginç noktalar:

En iyi ferahlık: Etrafında en az engellemeyle, herkes özgür zihinle sohbete katılabilir. Ünlüler bile bunu sık sık tercih eder, çünkü kimse onların farkına varmaz ve kimse medyada karışıklık yaratmaz.

İletişim becerisini artırır: Utangaç ya da bilgi eksikliği ya da kişiliği nedeniyle kendine güveni olmayan kişi bunu seçerse, özgürce etkileşimde bulunabilir; mantık basittir, önündeki kişinin çok hırçın ya da beyefendi olduğunu ve bunu zamanla yaparak herhangi biriyle etkileşim kurma becerisini geliştirdiğini bilmiyor.
Şirketinden hoşlandığınız kişilerle kalın: Bu en iyi avantajlardan biridir; Eğer sohbeti seviyorsanız, istediğiniz zaman başka türlü kalmayın ve yeni sohbeti yeniden başlatın.

Chatroulette'in Eksileri :

Aşağıdakiler aleyhte olan argümanlardır:

Uygunsuz içerikle karşılaşma: Bu, sohbet sırasında meydana gelen en genel olaydır. Din üzerine sohbet etme aklınız olabilir ve önünüzde cinsel açıdan hassas bir kişi olabilir, bu yüzden ona yanlış muamele edeceksiniz.

Çocuklara yanlış yönlendirme : Bu tür medya, günümüzde teknoloji adamı olan küçük çocuklar için bile erişilebilir hale geldiğinden, erişebilir ve yanlış yönlendirilebilir / yanlış yönlendirilebilir ve ebeveynler, facebook üzerinden yaptıkları gibi herhangi bir izleyici koyamadıklarından tamamen habersiz olacaklardır. çocuklarının hangi yöne doğru gittiğini.

Masumlara Şantaj: Bu çok nadirdir ve yalnızca gelecekte suçlular tarafından kullanılabilecek sohbet sırasında özel ayrıntılarını veya fotoğraflarını paylaşanlarla olur.

Sonuç:

Bir silahınız olsa ve bunu güvenlik için kullansanız bile, o zaman uzun süre saygın bir hayat yaşarsınız, ancak yanlış yönlendirilirseniz, o zaman herkes sizi götürebilir, çünkü dünya kum ve şeker karışımıdır ve her tür insan orada, yani olabilirler. hem arkadaşlarınız hem de düşmanınız. Bu yüzden sohbet ederken farkında ve bilinçli olun ve eğlenmenin tadını çıkarın.

Çevrim içi Sohbet

Çevrim içi Sohbet

Çevrimiçi Sohbet Nedir? Çevrimiçi sohbet, internet aracılığıyla gerçekl…

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Nedir? Geveze sohbet, çok fazla konuşan kişiler tarafından ger…

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet ve Sohbet Siteleri Online Dünyanın Yeni Sosyal Alanı Teknolojinin ge…

GeyikTR Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış İslam Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Sohbet Siteleri Ailesi Olarak Sohbet Siteleri Sitemizde Siz Değerli Kullanıcılarımıza Güzel Ortamlar Sunmak İçin Kurduğumuz Sitemize Hepiniz Davet Ediyoruz

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Ücretsiz Çevrim içi Sohbet

GeyikTR.Net, çevrimiçi sohbetler için birçok Ücretsiz Sohbet Odasına sahiptir. Sohbet Siteleri ve Sohbet Odalari Alternatifleri, Ülke sohbet Odaları, ABD, Avrupa, Rusça, Hint Sohbet odaları ve yerel sohbet odaları, Genç sohbeti, Kız sohbeti. Rastgele Sohbet web sitemiz herkes için ücretsizdir. Doğru yerde doğru insanlarla konuşun. Anonim dostları gerçek sosyal arkadaşlara dönüştürmek size kalmış. gerçek ilişkilere sanal ilişkiler.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Özel Sohbet Odaları

Rastgele sohbet odamızda % 100 özel konuşma, bilinmeyen bir yabancıyla eşleşmenize olanak tanır ve yabancılarla tüm sohbetler tamamen özel bir ortamda gerçekleşir. Rastgele sohbetler sırasında kimliğinizi açıklamanıza gerek yoktur. Tüm Yabancı Bağlantılar anonimdir ve özgürce konuşabilir, Duygularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer yabancılara bilinmeyen Yabancı olarak kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.