GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik & Sohbet

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

sohbet odalari

sohbet odalari

Sohbet Odaları, daha çok sohbet odaları olarak bilinir ve insanların metin, ses ve video ile birbirleriyle konuşmak için çevrimiçi buluştukları sanal yerlerdir. Sohbet odaları internetin ilk günlerinden beri çok popüler olmuştur ve popülariteleri zamanla solmamıştır.

Hayatın her kesiminden insanlar konuşmak, şaka yapmak, deneyimlerini paylaşmak, fikir alışverişinde bulunmak, fikir alışverişinde bulunmak ya da birbirlerini tanımak için sohbet odalarını kullanmaktan hoşlanıyor. Sohbet odaları, mesaj gönderdiğiniz ve hemen yanıt aldığınız etkileşimli mesaj panoları gibidir. Buna ek olarak, sohbet odaları tipik olarak sohbetçilerin bir kişi ile özel bir görüşme yapmasını sağlayan özel mesajlaşma özellikleriyle birlikte gelir.

Web kameralarının icadı kesinlikle sohbet alışkanlıkları üzerinde büyük bir etkiye sahipti. İlk günlerde sohbet kısa mesaj alışverişi anlamına gelse de, sohbet, sohbet edenlerin sadece metin değil aynı zamanda ses ve video alışverişinde bulunduğu bir multimedya deneyimidir. Diğer sohbetçilerle sesli görüşme yapmak için bir mikrofon kullanabilir ve görüntülü sohbet etmek için bir web kamerası da kullanabilirsiniz. Aslında bazı insanlar yazmayı bile rahatsız etmiyorlar, sadece web kameralarıyla konuşuyorlar ve yayın yapıyorlar; basit metin sohbet oturumları yerine video konferansları var.

En popüler sohbet odalarından bazıları Yahoo ve America Online gibi büyük İnternet şirketleri tarafından sunulmaktadır. Yahoo Chat, çok sayıda internet sohbetçisinin en popüler sohbet yeriydi. Ne yazık ki başarısından dolayı aynı zamanda spam gönderenlerin ve bot yaratıcılarının tercih edilen bir hedefiydi. - Botlar, spam sohbet odalarına kullanılan bilgisayar programlarıdır, genellikle erkek kullanıcıları yetişkin sitelerine bağlantıları tıklamaya ikna etmek için kadın ekran adlarını kullanırlar. -Yahoo sohbet odaları, web'de bulunan birçok ücretsiz sohbet odası gibi pedofiller tarafından da kullanıldı. Günümüzde, spam gönderenlerin ve seks yırtıcılarının kötüye kullanımını önlemek için Yahoo sohbetine birçok kısıtlama eklenmiştir. AIM sohbet odaları da mevcuttur ve özellikle Amerika'da yaşayan insanlar arasında hala oldukça popülerdir. Google ayrıca Lively ile 3B bir ortamda sohbet odaları sunmaktadır. Google Lively odaları diğer sitelere eklenebilir ve bu siteleri ziyaret eden kişiler odalara girip sohbet edebilir. Sosyal ağ siteleri, kullanıcılarının sohbet odalarına katılmasına da izin verir. Myspace, oturum açmış olan ve diğer Myspace kullanıcılarıyla çevrimiçi olarak sohbet edebilecekleri ve odalarda sunabilecekleri sohbet odalarına sahiptir. ICQ gibi bazı 'eski' sitelerin de sohbet odaları vardır, ancak daha az sohbet odalarının olduğu zamanlarda olduğu kadar popüler değildirler.

Tabii ki büyük internet şirketleri ücretsiz sohbet odaları sunan tek kişi değil, aslında daha az bilinen birçok sitede sohbet odaları bulacaksınız. Büyük sohbet odaları ve büyük olmayan sohbet odaları arasındaki fark elbette bulacağınız kullanıcı sayısıdır. Genellikle Yahoo sohbet odaları ve AIM sohbet odalarında her zaman birçok kullanıcı bulunur ve sohbet edilir. Google Lively daha yeni bir sitedir, bu nedenle Yahoo gibi momentum sohbet devlerini henüz kazanmamıştır.

Yahoo sohbet odaları gibi bazı sohbet odaları, kullanıcının yalnızca Yahoo'ya katılmasını değil, aynı zamanda bilgisayarına da bir yazılım yüklemesini gerektirir. AIM sohbet odaları gibi diğer sohbet odaları kullanıcı kaydı gerektirir ancak tamamen web tabanlıdır ve herhangi bir yazılım indirme gerektirmez. Herhangi bir kayıt şekli gerektirmeyen sohbet odaları da vardır, kullanıcı sadece bir takma ad seçer ve sohbet odasına girer.

Birçok sohbet odası ücretsizdir ve yaş kısıtlaması veya site üyeliği gibi odalara girmek için gerekli kriterleri karşılayan herkes tarafından erişilebilirken, diğerlerine yalnızca kullanıcı bir ücret ödediğinde erişilebilir. Gerçekten ücretli sohbet odaları da vardır. Genellikle ücretli sohbet odaları, sınırlı bir grup kişiye ayrılmış olan denetimli sohbet odalarıdır. Çok sık tanışma sitelerinde ücretli sohbet odaları bulacaksınız. Bazı ücretli sohbet odaları, ücretli bir siteye üyelik paketinin bir parçası olarak sunulur. Bazen bu ücretli sohbet odaları ücretli olmayan üyelere sınırlı erişime izin verir.

Günümüzde herkes kendi web sitesine birkaç satır kod ekleyerek kendi ücretsiz sohbet odalarını oluşturabilir. Birçok kişi sosyal paylaşım sitelerinde veya bloglarında profillerine sohbet odaları ekler. Bu sohbet odaları, bir web sayfasını ziyaret eden herkesin, çevrimiçi olduğu takdirde sayfanın sahibiyle veya o sırada sayfayı ziyaret eden başka biriyle sohbet etmesine olanak tanır.

İnternet sohbetleri hala çok muhteşem yıllar boyunca ilerlerken, teknoloji ve web sörf alışkanlıklarıyla gelişecekler, internet kullanıcıları sürekli katılacak kaliteli sohbet odaları aradıklarından hala popüler olmaya devam edecekler.

Çevrim içi Sohbet

Çevrim içi Sohbet

Çevrimiçi Sohbet Nedir? Çevrimiçi sohbet, internet aracılığıyla gerçekl…

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Nedir? Geveze sohbet, çok fazla konuşan kişiler tarafından ger…

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet ve Sohbet Siteleri Online Dünyanın Yeni Sosyal Alanı Teknolojinin ge…

GeyikTR Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış İslam Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Sohbet Siteleri Ailesi Olarak Sohbet Siteleri Sitemizde Siz Değerli Kullanıcılarımıza Güzel Ortamlar Sunmak İçin Kurduğumuz Sitemize Hepiniz Davet Ediyoruz

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Ücretsiz Çevrim içi Sohbet

GeyikTR.Net, çevrimiçi sohbetler için birçok Ücretsiz Sohbet Odasına sahiptir. Sohbet Siteleri ve Sohbet Odalari Alternatifleri, Ülke sohbet Odaları, ABD, Avrupa, Rusça, Hint Sohbet odaları ve yerel sohbet odaları, Genç sohbeti, Kız sohbeti. Rastgele Sohbet web sitemiz herkes için ücretsizdir. Doğru yerde doğru insanlarla konuşun. Anonim dostları gerçek sosyal arkadaşlara dönüştürmek size kalmış. gerçek ilişkilere sanal ilişkiler.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Özel Sohbet Odaları

Rastgele sohbet odamızda % 100 özel konuşma, bilinmeyen bir yabancıyla eşleşmenize olanak tanır ve yabancılarla tüm sohbetler tamamen özel bir ortamda gerçekleşir. Rastgele sohbetler sırasında kimliğinizi açıklamanıza gerek yoktur. Tüm Yabancı Bağlantılar anonimdir ve özgürce konuşabilir, Duygularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer yabancılara bilinmeyen Yabancı olarak kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.